Kemp Porat - BGW ***

Kvarner, ostrov Pag, Kemp Porat - BGW ***

Poloha Kemp Porat se nachází v blízkosti písečné pláže. Vynikající zalesněnost celého areálu garantuje strávení pohodlné dovolené. Před kempem možnost posezení v baru Neptun s překrásným výhledem na otevřené moře. Dominantou baru je rybářská loď vylovená z hlubin Jadranu. V blízkosti kempu se nachází tenisové kurty se sport barem a jezírko s „léčivým blátem“. Písčité pláže jsou ideální pro příjemné slunění u moře. Do centra Povljana se dostanete asi po 15 min. procházce, kde na Vás čekají obchůdky se suvenýry, restaurace a zmrzlinové stánky. Vybavení Recepce a informační služby, bungalovy jsou nově vybaveny mikrovlnou troubou. Sociální zařízení a sprchy jsou v jedné budově. Pro příjemné osvěžení je možno využít i venkovních sprch hned v kempu. Ubytování Kemp vám nabízí možnost ubytování v čtyřlůžkových bungalovech, některé s možností 1-2 přistýlek. Bližší popis naleznete níže v popisu ubytovací jednotky. Stravování Vlastní nebo plná penze kontinentální - zahrnuje snídani, oběd a večeři (formou self servisu), nápoj ke stravě zdarma.

Stravování probíhá v kempu. Doporučujeme také návštěvu místních restaurací. Kapacita 4 až 6-lůžkový bungalov: 8 4-lůžkový bungalov: 3 Celkem osob: 60 Další informace Možný pobyt s domácím mazlíčkem.

VŘELE TAKÉ DOPORUČUJEME UBYTOVÁNÍ VE VELMI OBLÍBENÝCH PROSTORNÝCH STANECH, KTERÉ KEMP PORAT TAKÉ NABÍZÍ.  MÁTE-LI ZÁJEM, KONTAKTUJTE NÁS.... 

Sport - V kempu půjčovna sportovních potřeb, před kempem hřiště, tenisový kurt (za poplatek). V místě fotbalové hřiště, petanque, cyklostezky, půjčovna vodních šlapadel a vodních skútrů. V městečku kavárny, restaurace s rybími specialitami, pizzerie, v hlavní sezóně chorvatská živá hudba. Pro děti: skákadla, prolézačky, pískoviště, dětské hřiště. Tipy Národní park Paklenica: centrum NP tvoří dva mohutné kaňony. Od sebe jsou odděleny náhorní plošinou vysokou 500 m. Zadar: „malý chorvatský Řím“ – i takto se říká Zadaru, městu, které se honosí bohatstvím svých památek. Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit. Plaž Oblázkově-kamenitá: vzdálenost od kempu asi 150 m. Pozvolný vstup do moře. Písečná: vzdálenost od kempu asi 800 m, v sezóně nabízí bohaté sportovní vyžití, např. šlapadla a skútry. Pozvolný vstup do moře.

Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie a vody, služby delegáta, garanční pojištění, DPH. Cena zahrnuje Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, autobusová doprava tam i zpět, spotřeba el. energie a vody, služby delegáta, garanční pojištění, DPH.

Slevy -  Sleva pro naše věrné zákazníky Sleva 3% z ceny ubytování pokud s námi jedete po druhé, sleva 5% pokud s námi jedete již po třetí nebo vícekrát. Věrnostní sleva se sčítá se slevou za včasné rozhodnutí.

Nezávazná objednávka

Jméno:  
Příjmení:  
E-mail:  
Telefon:  
Adresa :   
   
Počet osob
 
Dospělí  
Děti  
   
Termín ubytování OD:  
Termín ubytování DO:  
Strava :
   
Doprava:
   
Poznámka:  


 

 

| Istrie | Kvarner |  Dalmácie | vnitrozemí | 

poznávací zájezdy | eurovíkendy |

 


 

 

Výměna odkazů

Hledáme zajímavé weby a "pisatele" na vzájemnou spolupráci a výměnu odkazů. Prosím,

kontaktujte nás.

Novinky

Přihlášení novinek

Jméno:  
Email:  


Kurzy měn

Užitečné odkazy

         

tel: +420 731 00 33 55
e-mail: info@ubytovanivchorvatsku.info