ostrov Čiovo

 
ostrov Čiovo ubytování - apartmány na ostrově Čiovo
Ostrov Čiovo se nachází ve střední Dalmácii, je spojen s Trogir mostem a administrativně rozdělena mezi Split, Trogir a Okrug. Na celkové ploše 28,8 km2 ostrova se nachází několik vesnic: Okrug Donji, Okrug Gornji, Arbanija, Slatina, žízeň, Čiovo.
Z pevniny na východě (Cape Marjan), Čiovo je cca 2 km, na severozápadě s pevninou zvedacím mostem (v Trogiru). Již usadili v prehistorických dobách, a staří Římané nazývali Boa (Bua, Bavo). Během XV. a XVI. století, že odstraní místní obyvatelstvo prchající před Turky. Jižní strana ostrova je dosti neobydlená. Plocha (Okruk) Gornji a Okrug Donji, dnes tvoří samostatnou samostatné obce, a jakmile byli součástí Trogir. Mají kostel sv. Tudor, a St. Karla Boromejského z XVIII. st
Středomořské vegetace, malebné souostroví malých ostrovů, mírné klima a nádherné pláže v samotě zálivy jistě, aby Váš pobyt nezapomenutelným.
Přejeme vám příjemnou dovolenou a dovolenou s nabídkou ubytování v soukromí k pronájmu - apartmány a pokoje, rodinné domy a vily na ostrově Čiovo.Apartmány ostrov Čiovo
Nabídka ubytování pro ostrov Čiovo. Pokud chcete strávit svoji příští dovolenou na ostrově Čiovo (Region Split), pak vám můžeme pomoci s "správné volby" ubytování v soukromí. Nabízíme vám seznam několika typů zařízení a ubytovacích jednotek: apartmány, studio apartmány, pokoje, domy, vily, luxusní ubytování s bazénem... pro Vaši dovolenou na ostrově Čiovo.


Čiovo je jednou z nejkrásnějších turistických destinací Dalmácie. Návštěvníci si mohou vychutnat jeho starou městskou část, stejně tak jako spoustu dalších turistických aktivit, které jsou zde nabízeny. Letní terasy nabízí množství zábavních programů pro turisty. S autentickou atmosférou malého rybářského ostrova, obklopeného mnoha krásnými plážemi, je Čiovo ideálním místem Vaší dovolené.

 

Nabídka ubytování - ostrov Čiovo

  

| Istrie | Kvarner |  Dalmácie | vnitrozemí | 

poznávací zájezdy | eurovíkendy |

Výměna odkazů

Hledáme zajímavé weby a "pisatele" na vzájemnou spolupráci a výměnu odkazů. Prosím,

kontaktujte nás.

Novinky

Přihlášení novinek

Jméno:  
Email:  


Kurzy měn

Užitečné odkazy

         

tel: +420 731 00 33 55
e-mail: info@ubytovanivchorvatsku.info